המהפכה שלנו:
עולם שלם של שירותים איכותיים ייעודים למנהלים


אוקיינוס השמות מציעה שירות רב תחומי מקצה לקצה: מאיתור, גיוס והשמה ועד ליווי אימון ופיתוח.
כי בהשמה איכותית טמונה הבטחה, אך הליווי והתמיכה המקצועית בתקופת ההתאקלמות בתפקיד החדש הם שיבטיחו את מימושה.


 

כבר בשלב האיתור והמיון, אנחנו מביאים איתנו זווית ראייה נוספת, רחבה ובוחנת:
לא רק את זו של המגייס, אלא גם את זו של המאמן.
המומחיות בתחומי אימון ופיתוח מנהלים מאפשרת לנו להבין לעומק את  הדרישות והצרכים הן של הארגון והן של המועמדים, ולהציע פתרונות קולעים ומדויקים בזמני תגובה מהירים.
 
אנחנו איתך, מהשמה איכותית ומדויקת ועד להצלחה מוכחת
*מפגש בסביבת העבודה להיכרות עם התרבות הארגונית ולימוד התפקיד והדרישות
*עבודת איתור, מיון וסינון קפדנית של המועמדים: ראיון עומק ושיטות אבחון ייחודיות, המבוססות על ניסיון רב מאוד במגוון תחומים: משאבי אנוש, השמה, ניהול, ייזום, אימון ופיתוח מנהלים
*ליווי ואימון מנהלים: ליווי מקצועי יד ביד בכניסה לתפקיד החדש. אנחנו עם המנהל ועם הארגון, מנחים, מעצימים, מובילים ומבטיחים תוצאות מעולות בשטח.
*שיטות אימון וכלים יישומיים לשיפור מיומנויות ניהוליות, תקשורת אפקטיבית, קבלת החלטות, ניהול זמן, יצירת מחויבות לתפקיד ולארגון ועוד.

 
 
מה מאפיין את העבודה שלנו?
יסודיות
כל נתון, הנחה ותחזית נבדים ונבחנים ביסודיות ובקפדנות, כדי להבטיח התאמה מושלמת בין המועמד לארגון- כזו שתוכיח את עצמה לאורך זמן.
חדשנות 
חשיבה פתוחה ויצירתית "פותחת עולם" של רעיונות ופתרונות מקוריים ומאפשרת פיתוח מתודולוגיות ושיטות עבודה יעילות בתחומי ההשמה והאימון.
נחישות
מחויבות ונחישות הן הרוח הפועמת בעשייה. כל הצלחה נובעת מנחישות להתקדם, להשיג, להגיע. מהביטחון שאתה עושה את הדבר הנכון.
קשר אישי וחם
בלב העשייה יש אנשים. הקשר האנושי והאישי מלווה אותנו בכל צעד, עם תשומת לב, הקשבה, סבלנות, אכפתיות, ורצון אמיתי לחבר אנשים, להיטיב, להגשים.
דיסקרטיות
מערכות היחסים של אופק חדש מבוססות על אמון, יושרה, דיסקרטיות ורגישות מקצועית.
 

אמנון שקד מכיר את "נוסחת הקסם" לחיבור מושלם בין מנהל לארגון, מבין לנפשם של מנהלים, יודע לתמוך, לעודד, לנסוך ביטחון. אמנון הוא מרתוניסט (גם בחייו הפרטיים) שאוהב ריצות למרחקים ארוכים. מוכיח לעצמו ולאחרים פעם אחר פעם שדבקות במטרה, נשימה עמוקה ומיצוי היכולות מנצחות כל אתגר. מנהל ויזם בנשמתו, מאמן שדוחף, לא מוותר ולא מעגל פינות, עם גישה אמפאטית ומלאת נחישות כאחד. 


 
   
            אוקיינוס | קהילת סלוניקי 8, תל אביב 69513 | טלפון: 054-6772777 |                                            קופירייטינג: סיגל דריאל